S čím pomůžeme

Poradit si s hypotékou může být někdy pěkně složité. Naštěstí máte nás a my vám pomůžeme. Získejte s námi tu nejvýhodnější, neplaťte nic navíc a klidně spěte.

V čem se odlišujeme od bank
a finančních poradců?

Banka

 • Nepřipraví vás na hypotéku, zajímá se jen o podpis smlouvy.
 • Neřekne vám o nabídkách konkurenčních bank.
 • Chce, abyste platili co nejvyšší úroky.
 • Nestojí o předčasné splacení, přišla by o úroky.
 • Nezajímá ji, jestli můžete splácet, protože má v zástavě váš domov.
 • Pro pojištění nemovitosti vám nabídne vlastní produkt.

Hypolife

 • Pomůžeme vám připravit se na hypotéku, abyste na ni dosáhli.
 • Porovnáme za vás nabídky bank a vybereme tu nejvýhodnější.
 • Vyjednáme vám nejvýhodnější úrok na trhu.
 • Víme, jak na předčasné splacení hypotéky.
 • Porovnáme za vás pojištění nemovitosti a schopnosti splácet, aby vás žádná životní situace nezaskočila.

První kroky
k vysněnému domovu

Online
hovor

Zjistíme, s čím potřebujete pomoct a jaká je vaše aktuální situace. Můžeme se sejít osobně i pomocí online hovoru.

Vybereme
řešení

Představíme vám návrhy řešení vaší situace a společně vybereme to nejvýhodnější pro vás.

Realizace
hypotéky

Doložíme potřebné dokumenty a pak vás čeká podpis úvěrových smluv. Budeme s vámi po celou dobu čerpání hypotéky.

Péče o vaši
hypotéku

Vyjednáme vám nejvýhodnější podmínky v době fixace hypotéky a pomůžeme s předčasným splacením.

Dlouhodobá péče

Máte od nás celoživotní servis a nezáleží na tom, v jaké bance máte hypotéku. V době fixace vám pomůžeme s nejvýhodnějšími úroky a postaráme se, abyste neplatili nic navíc.

Pojďme na to
chytře

Jak by se vám líbilo, kdyby úroky z vašich uspořených peněz vydělávaly na úroky z hypotéky? Víme, jak toho dosáhnout. Umíme snížit splátku a ušetřené peníze rozumně uložit. Vytvoříte si tak finanční polštář, díky kterému budete v klidu usínat. A díky naspořeným penězům můžete hypotéku splatit dříve či si splnit jiné sny.

Refinancování
hypotéky

S blížícím se koncem fixační doby již sjednané hypotéky přichází možnost refinancování hypotéky. Můžeme zjistit, zda by vám jiná banka nenabídla výhodnější podmínky. Ověříme proto všechny dostupné nabídky. Lepší podmínky samozřejmě povedou k rychlejšímu splacení hypotéky. Konec fixační doby nabízí také předčasné splacení hypotéky, případně její části bez jakýchkoliv poplatků. Základem je jednat včas před koncem fixačního období.

Pojištění starostí

S naší pomocí vás nebude hypotéka budit ze snů. Zabezpečíme váš nový domov před všemi riziky. Pojištění pomůže v momentě, když se stane něco nepěkného, co by vám znemožnilo posílat pravidelné splátky.

Řešme možná rizika ohrožení příjmu

Důležité je připravit se na všechno. Proto řešíme zabezpečení třech závažných rizik - pracovní neschopnosti, invalidity a smrti. To vše by měli mít na paměti lidé, kteří chtějí ochránit své blízké, kteří jsou na nich finančně závislí. Dávky od státu v případě invalidity jsou nízké a zpravidla nestačí na životní výdaje spolu se splácením hypotéky. Stejně tak může bezproblémové splácení nabourat nemoc či vážný úraz. Nemocenská není rovněž vysoká, navíc u OSVČ jde prakticky v případě nemoci či úrazu o 100% výpadek příjmu.

Základem je kvalitní životní pojištění

Alfou a omegou zabezpečení splácení hypotéky je dobré životní pojištění. Při jeho sjednání vám pomůžeme vyvarovat se častých chyb. Na trhu existuje velké množství nabídek, proto je třeba vše důkladně porovnávat. Zásadní je podívat se na výluky z pojištění. Zaměříme se například na to, zda vám pojišťovna zaplatí při zhoršení vašeho stavu na základě již dříve diagnostikovaných problémů, v případě psychických onemocnění či při úrazu způsobeném pod vlivem alkoholu. Budeme porovnávat cenu a výkon nabídek pojišťoven a posoudíme i další důležité aspekty pojištění.

Pojištění nemovitosti precizně

Vzhledem k tomu, jak v poslední době rostou ceny nemovitostí, stavebních materiálů a práce, je třeba myslet na aktualizaci pojistných smluv a důkladně studovat podmínky pojištění. Aby mělo pojištění smysl, musí být nastaveno tak, aby pojišťovna vyplatila dostatek peněz na kompletní opravu, nebo dokonce výstavbu či pořízení nové odpovídající nemovistosti. Nejčastější chybou bývá nedostatečné ocenění vaší nemovitosti. S tím vším máme zkušenosti a rádi vám pomůžeme. A nezapomeneme ani na pojištění domácnosti, resp. nejen pevných částí domu či bytu, ale i jeho vybavení.

Pojďme to naplánovat

Pojďme si naplánovat úvodní schůzku, kde zjistíme, jaké máte představy a možnosti. Váš vysněný domov je možná blíž, než si myslíte.

Formulář je chráněn službou reCAPTCHA od společnosti Google.