O nás

O hypotékách víme vše. Pracují pro nás zkušení specialisté na vysněné domovy. Najdou pro vás nejen ideální řešení, jak si poradit s hypotékou, ale pomůžou i v dalších oblastech vašich osobních financí.

Vzděláváme ve
finanční gramotnosti

Své bohaté zkušenosti s financemi předáváme dál na kurzech finanční gramotnosti. Učíme studenty a zaměstnance zorientovat se ve světě financí.

Specialisté na
vysněné domovy

Specializujeme se na veškeré finanční produkty související s bydlením. Proto máme více času pořádně se do světa hypoték ponořit a najít vám to nejlepší.

Celoživotní
servis

Vždy je skvělé, když víte, na koho se obrátit. Proto jsme tady vždy pro vás. Ať už řešíte hypotéku, pojištění nebo investice. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci.

Naši lidé

David Nechvátal

Finanční poradce

Hana Benešová

Finanční poradce

Lucie Jahodová

Finanční poradce

Dalimil Smrž

Finanční poradce

Daniela Kolářová

Finanční poradce

Radek Hrůza

Finanční poradce

Ivana Nevyhoštěná Bedáňová

Finanční poradce

Hledáte kontakt na svého poradce?

+420 602 665 636

Na čem nám záleží?

Slušnost

Nemáme rádi, když mají poradci nosy nahoru. Snažíme se proto jednat lidsky, srozumitelně a vždy najít to nejlepší řešení.

Odbornost

Odbornost je naprostá samozřejmost, aby byl poradce kompetentní v tomto oboru. Pravidelně se proto vzděláváme a také vzděláváme ostatní.

Ochota

Ke klientům se chováme vždy ochotně, pečujeme o všechny finanční nástroje spojené s jejich bydlením. Rádi pomůžeme.

Pomůžeme vám
splnit si sen

Hlavní je se odhodlat a ozvat. Potom už půjde všechno samo. Připravíme vás na hypotéku, porovnáme nabídky poskytovatelů a zařídíme vše, co je k získání hypotečního úvěru potřeba.

Domluvit online hovor

Pojďme to naplánovat

Pojďme si naplánovat úvodní schůzku, kde zjistíme, jaké máte představy a možnosti. Váš vysněný domov je možná blíž, než si myslíte.

Formulář je chráněn službou reCAPTCHA od společnosti Google.